Menu

Stránky pro všechny zájemce o bezpečný internet

A+ A A-

Internetbanking (3)

InternetbankingPeníze hýbou světem a nakonec i ty sám si občas rád něco pořídíš a tak určitě chceš mít trochu přehled, kolik zrovna peněz máš. Internetové bankovnictví se skvěle hodí právě k tomu, aby lidé mohli snadno zjistit, kolik peněz mají na účtu, a nemuseli přitom chodit do banky.

Pomocí internetbankingu se taky dají převádět peníze z účtu na účet a platit tak spoustu běžných věcí. Přečti si, jak internetbanking vlastně funguje a jaké má další výhody!

Jak funguje zabezpečení internetbankingu?

Počet uživatelů internetu neustále stoupá. To se týká i lidí, kteří využívají služeb internetového bankovnictví. Roste však i počet uživatelů, kteří nemají dostatečné znalosti o bezpečnosti. V tomto článku se můžeš dozvědět, jak je internetové bankovnictví zabezpečeno. Přečti si, jak zabezpečení řeší banky, a jak se máš jako uživatel chovat ty.

Číst dál...

Co to je internetbanking a jak funguje?

Internetbanking znamená internetové bankovnictví. Díky němu nemusí lidé navštěvovat banku tak často. Mohou si vyřídit spoustu věcí z domova, nebo z kteréhokoliv místa na světě. Stačí k tomu počítač, připojení k internetu a internetový prohlížeč. Dá se ovládat i z mobilů. Výhodou je přístup 24 hodin denně. A hlavně snadná obsluha.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS
NCBI Bezpečně online
Our website is protected by DMC Firewall!