Menu

Stránky pro všechny zájemce o bezpečný internet

A+ A A-

Nakupování na internetu (5)

S příchodem nových technologií se změnilo i nakupování: lidé se oblíbili internetové obchody a tržby e-shopů tak utěšeně rostou.

Nakupování na internetuNakupování online má totiž své nesporné výhody - stačí jen připojení k internetu a z tepla domova si můžete koupit, co chcete.
Podobně jako se ve frontě na pomeranče občas z kabelky ztratí peněženka, ostražitost je nutná i při nákupech z křesla. Ne všechny internetové obchody jsou totiž seriózní. Na nezkušené uživatele navíc útočí i záplava lákavých nabídek bezplatných služeb nebo her o ceny, které ale ve výsledku rozhodně nejsou zadarmo.

Nakupujete na internetu? A jak nákupy platíte? Mezi Čechy je nejoblíbenější platba dobírkou – zboží se platí až při převzetí a většina lidí proto dobírku považuje za nejjistější způsob hrazení internetových nákupů.
V zahraničí naopak jasně dominují platby ihned při nákupu. Placení služeb online už je standardem i drtivé většiny českých internetových obchodů – jaké jsou tedy možnosti online plateb?

Číst dál...

E-shopů neboli internetových obchodů na českém Internetu každý den přibývá a online už je možné koupit takřka cokoliv. Zboží vám většinou dorazí až domů a nemusíte se namáhat ani při placení – částku můžete uhradit online přes Internet. To vše nám nabízejí internetové obchody.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS
NCBI Bezpečně online
Our website is protected by DMC Firewall!